Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 459 000 PLN
3 pokoje
| 91.57 m2
| 15 933 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
1 459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
91.57 m2
Cena za m2
15 933 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.93 m2
Cena za m2
16 697 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Powsińska
4 300 000 PLN
4 pokoje
| 105.62 m2
| 40 712 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Janusza Kurtyki
4 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105.62 m2
Cena za m2
40 712 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Janusza Kurtyki
1 030 000 PLN
2 pokoje
| 58.43 m2
| 17 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wyścigowa
1 030 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.43 m2
Cena za m2
17 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wyścigowa
676 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
20 497 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Pejzażowa
2 285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.91 m2
Cena za m2
21 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukowińska
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.58 m2
Cena za m2
27 977 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 95.51 m2
| 20 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.51 m2
Cena za m2
20 417 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.10 m2
Cena za m2
19 742 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
1 180 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 23 137 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Białej Floty
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
23 137 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Białej Floty
663 000 PLN
3 pokoje
| 53.10 m2
| 12 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
663 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
1 910 000 PLN
3 pokoje
| 64 m2
| 29 844 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Rakowiecka
1 910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
29 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Rakowiecka
1 569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
19 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Obrzeżna
1 200 000 PLN
2 pokoje
| 54 m2
| 22 222 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
22 222 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
4 100 000 PLN
4 pokoje
| 148.19 m2
| 27 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
4 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.19 m2
Cena za m2
27 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
850 000 PLN
2 pokoje
| 47.51 m2
| 17 891 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bartycka
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.51 m2
Cena za m2
17 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bartycka
698 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.80 m2
Cena za m2
20 057 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Olszewska
659 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 426 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
116.80 m2
Cena za m2
17 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.88 m2
Cena za m2
19 290 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Belwederska
1 890 000 PLN
3 pokoje
| 86.59 m2
| 21 827 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.59 m2
Cena za m2
21 827 PLN
2 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.53 m2
Cena za m2
24 669 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cieszyńska
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 66 m2
| 16 591 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego