Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
17 541 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Nowolipki
599 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.80 m2
Cena za m2
15 873 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Smocza
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.80 m2
Cena za m2
19 550 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Smocza
1 339 000 PLN
2 pokoje
| 51.68 m2
| 25 909 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Dzielna
1 339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.68 m2
Cena za m2
25 909 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Dzielna
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.46 m2
Cena za m2
19 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Nowolipki
625 000 PLN
1 pokoje
| 26.40 m2
| 23 674 PLN/m2