Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
698 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.80 m2
Cena za m2
20 057 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Olszewska
1 469 000 PLN
3 pokoje
| 65.25 m2
| 22 513 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Olszewska