Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
122.50 m2
Cena za m2
8 563 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Pasłęcka
789 000 PLN
3 pokoje
| 79 m2
| 9 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
9 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka