Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
744 975 PLN
2 pokoje
| 27.09 m2
| 27 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
744 975 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.09 m2
Cena za m2
27 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
1 747 900 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 908 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Koszykowa
1 747 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.30 m2
Cena za m2
22 908 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Koszykowa
1 727 895 PLN
3 pokoje
| 76.30 m2
| 22 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna
1 727 895 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.30 m2
Cena za m2
22 646 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Piękna
4 200 000 PLN
3 pokoje
| 85 m2
| 49 412 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Emilii Plater
4 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
49 412 PLN
790 000 PLN
2 pokoje
| 45.36 m2
| 17 416 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Nowogrodzka
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.36 m2
Cena za m2
17 416 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Nowogrodzka
3 600 000 PLN
4 pokoje
| 150 m2
| 24 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
3 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
24 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
1 358 000 PLN
2 pokoje
| 64.30 m2
| 21 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wilcza