Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
925 000 PLN
1 pokoje
| 35.22 m2
| 26 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
925 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.22 m2
Cena za m2
26 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
3 990 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 34 397 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Mieczysława Orłowicza
3 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
34 397 PLN
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 24 468 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
24 468 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
478 800 PLN
1 pokoje
| 22.80 m2
| 21 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
478 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.80 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
764 000 PLN
2 pokoje
| 38.24 m2
| 19 979 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.24 m2
Cena za m2
19 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
1 490 000 PLN
2 pokoje
| 58.90 m2
| 25 297 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Tamka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.90 m2
Cena za m2
25 297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Tamka
780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
18 571 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Okrąg
795 000 PLN
2 pokoje
| 40.60 m2
| 19 581 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.60 m2
Cena za m2
19 581 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
629 000 PLN
2 pokoje
| 27.50 m2
| 22 873 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.50 m2
Cena za m2
22 873 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Dobra
1 520 000 PLN
2 pokoje
| 44.29 m2
| 34 319 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska