Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
720 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 15 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.20 m2
Cena za m2
11 897 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek
730 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
599 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 834 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 834 PLN
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
699 000 PLN
1 pokoje
| 26.37 m2
| 26 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Francuska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.37 m2
Cena za m2
26 507 PLN
1 350 000 PLN
3 pokoje
| 77 m2
| 17 532 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
17 532 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Libijska
1 039 000 PLN
3 pokoje
| 56.60 m2
| 18 357 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jugosłowiańska
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.60 m2
Cena za m2
18 357 PLN
465 000 PLN
1 pokoje
| 34.15 m2
| 13 616 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ludwika Mycielskiego
465 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.15 m2
Cena za m2
13 616 PLN
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
435 000 PLN
1 pokoje
| 22 m2
| 19 773 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22 m2
Cena za m2
19 773 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kaleńska
3 270 000 PLN
5 pokoje
| 167.22 m2
| 19 555 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Berezyńska
3 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.22 m2
Cena za m2
19 555 PLN
739 000 PLN
3 pokoje
| 46.50 m2
| 15 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.50 m2
Cena za m2
15 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Osowska
1 750 000 PLN
5 pokoje
| 116.50 m2
| 15 021 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
116.50 m2
Cena za m2
15 021 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Zgierska
859 000 PLN
3 pokoje
| 68.13 m2
| 12 608 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.13 m2
Cena za m2
12 608 PLN
759 000 PLN
2 pokoje
| 40.51 m2
| 18 736 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.51 m2
Cena za m2
18 736 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Podskarbińska
690 000 PLN
3 pokoje
| 54.40 m2
| 12 684 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
12 684 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Makowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 41.85 m2
| 17 419 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Międzyborska
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.85 m2
Cena za m2
17 419 PLN
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
660 000 PLN
2 pokoje
| 37.40 m2
| 17 647 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Londyńska
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.40 m2
Cena za m2
17 647 PLN
620 000 PLN
1 pokoje
| 32.10 m2
| 19 315 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.10 m2
Cena za m2
19 315 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
665 000 PLN
1 pokoje
| 34.71 m2
| 19 159 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe al. Aleja Jerzego Waszyngtona