Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 760 000 PLN 3 pokoje | 69 m2 | 25 507 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
1 760 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia69 m2 Cena za m225 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia69 m2 Cena za m225 507 PLN Piętro1 Rok budowy2020
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.