Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 910 000 PLN
3 pokoje
| 64 m2
| 29 844 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Rakowiecka
1 910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
29 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Rakowiecka
1 440 000 PLN
5 pokoje
| 72 m2
| 20 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
1 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
20 000 PLN
585 000 PLN
1 pokoje
| 31 m2
| 18 871 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
18 871 PLN
684 000 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 18 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Stary Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
684 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
18 486 PLN
875 000 PLN
3 pokoje
| 44.31 m2
| 19 747 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.31 m2
Cena za m2
19 747 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.10 m2
| 19 677 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Belwederska
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
19 677 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Belwederska
1 469 000 PLN
3 pokoje
| 65.25 m2
| 22 513 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Olszewska
1 469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.25 m2
Cena za m2
22 513 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Olszewska
467 000 PLN
1 pokoje
| 20 m2
| 23 350 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego
467 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
23 350 PLN
7 276 000 PLN
5 pokoje
| 181.90 m2
| 40 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Huculska