Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 270 000 PLN 3 pokoje | 106.50 m2 | 11 925 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Syta
1 270 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi3 Powierzchnia106.50 m2 Cena za m211 925 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Syta
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi3 Powierzchnia106.50 m2 Cena za m211 925 PLN Piętro2 Rok budowy2006
6 480 000 PLN 4 pokoje | 165 m2 | 39 273 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
6 480 000 PLN
Liczba pokoi4 Powierzchnia165 m2 Cena za m239 273 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
Liczba pokoi4 Powierzchnia165 m2 Cena za m239 273 PLN Piętro3 Rok budowy2018
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.