Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 343 000 PLN 2 pokoje | 62.14 m2 | 21 612 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tadeusza Rejtana
1 343 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia62.14 m2 Cena za m221 612 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tadeusza Rejtana
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia62.14 m2 Cena za m221 612 PLN Piętro Rok budowy1936
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.