Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 150 000 PLN
3 pokoje
| 59.62 m2
| 19 289 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.62 m2
Cena za m2
19 289 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Fort Wola
630 000 PLN
2 pokoje
| 36.60 m2
| 17 213 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Szulborska
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
17 213 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Szulborska
649 000 PLN
2 pokoje
| 37.14 m2
| 17 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Tadeusza Krępowieckiego