Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
6 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
39 273 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.56 m2
Cena za m2
21 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
1 361 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.68 m2
Cena za m2
18 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Jara
2 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
22 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
2 170 000 PLN
3 pokoje
| 105.82 m2
| 20 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa