Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Wieliszew
780 000 PLN 2 pokoje | 57.60 m2 | 13 542 PLN/m2 MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. Jerzego Popiełuszki
780 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia57.60 m2 Cena za m213 542 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. ks. Jerzego Popiełuszki
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia57.60 m2 Cena za m213 542 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.