Mieszkanie na sprzedaż: Zachodniopomorskie
749 000 PLN
5 pokoje
| 125.54 m2
| 5 966 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Aleja Wojska Polskiego
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125.54 m2
Cena za m2
5 966 PLN
319 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.26 m2
Cena za m2
7 048 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin ul. Zwycięstwa
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.80 m2
Cena za m2
8 506 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin ul. Leopolda Staffa
509 000 PLN
2 pokoje
| 38.79 m2
| 13 122 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Podczele ul. Lwowska
509 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.79 m2
Cena za m2
13 122 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Podczele ul. Lwowska
1 580 000 PLN
3 pokoje
| 63.80 m2
| 24 765 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Gryfa Pomorskiego
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
24 765 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Gryfa Pomorskiego
1 476 000 PLN
2 pokoje
| 48.12 m2
| 30 673 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Ustronie Leśne
1 476 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.12 m2
Cena za m2
30 673 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Ustronie Leśne
821 726 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.39 m2
Cena za m2
15 990 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński ul. Nadmorska
599 000 PLN
1 pokoje
| 25 m2
| 23 960 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Spadochroniarzy Polskich
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
23 960 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Spadochroniarzy Polskich
1 214 760 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.44 m2
Cena za m2
22 731 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Jasna
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.75 m2
Cena za m2
4 302 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
899 000 PLN
3 pokoje
| 70.14 m2
| 12 817 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Nowe Miasto ul. Stefana Lewandowskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.14 m2
Cena za m2
12 817 PLN
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
14 559 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Wrzosowa
349 000 PLN
4 pokoje
| 98.68 m2
| 3 537 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński ul. Henryka Sienkiewicza
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.68 m2
Cena za m2
3 537 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński ul. Henryka Sienkiewicza
630 000 PLN
4 pokoje
| 63.80 m2
| 9 875 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Osiedle Słoneczne ul. Jasna
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.80 m2
Cena za m2
9 875 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Osiedle Słoneczne ul. Jasna
110 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42.36 m2
Cena za m2
2 597 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki
400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.41 m2
Cena za m2
9 660 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gocław ul. Kolska
219 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.50 m2
Cena za m2
4 093 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Ogrodowa
715 000 PLN
2 pokoje
| 70.40 m2
| 10 156 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Hrubieszowska
715 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
70.40 m2
Cena za m2
10 156 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Gumieńce ul. Hrubieszowska
350 000 PLN
3 pokoje
| 56.80 m2
| 6 162 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Giżynek ul. Władysława Broniewskiego
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.80 m2
Cena za m2
6 162 PLN
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.47 m2
Cena za m2
9 942 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński ul. Południowa
916 395 PLN
3 pokoje
| 46.05 m2
| 19 900 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
916 395 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.05 m2
Cena za m2
19 900 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
649 000 PLN
3 pokoje
| 68.33 m2
| 9 498 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Świerczewo ul. Stanisława Mikołajczyka
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.33 m2
Cena za m2
9 498 PLN
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 90.97 m2
| 12 312 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Monte Cassino
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90.97 m2
Cena za m2
12 312 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Monte Cassino