Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Zielona Góra
295 000 PLN 2 pokoje | 28.70 m2 | 10 279 PLN/m2 LUBUSKIE Zielona Góra ul. Spawaczy
295 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia28.70 m2 Cena za m210 279 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Spawaczy
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia28.70 m2 Cena za m210 279 PLN Piętro4 Rok budowy1985
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.