Lokal do wynajęcia: Poznań
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
110 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Franciszka Ratajczaka
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
32 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Marcelińska
3 382 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.30 m2
Cena za m2
59 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum pl. Wolności
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.36 m2
Cena za m2
41 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Wołkowyska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Szewska
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
43 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Półwiejska
4 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Żegrze ul. Jana Czochralskiego
6 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Żegrze ul. Jana Czochralskiego
7 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
148 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Hetmańska
8 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
168 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Hetmańska
4 136 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
51.70 m2
Cena za m2
80 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Wojskowa
23 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
388 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
6 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
3 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.12 m2
Cena za m2
117 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Młyńska
30 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
827 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Syrenia
17 000 PLN
7 pokoje
| 310 m2
| 55 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
310 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
7 975 PLN
7 pokoje
| 145 m2
| 55 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
7 975 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
87 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ogrodowa
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
69 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Adama Biedrzyckiego
23 013 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
418.41 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Polska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. 27 Grudnia
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
70 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Aleksandry Karpińskiej
5 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
70 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Milczańska