Zgłoś $ Wyceń
0
Lokal do wynajęcia: Poznań
23 280 PLN 8 pokoje | 388 m2 | 60 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
23 280 PLN
wyłączność
Liczba pokoi8 Powierzchnia388 m2 Cena za m260 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
Lokal do wynajęcia wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi8 Powierzchnia388 m2 Cena za m260 PLN Piętro11 Rok budowy
6 750 PLN 1 pokoje | 135 m2 | 50 PLN/m2 WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
6 750 PLN
Liczba pokoi1 Powierzchnia135 m2 Cena za m250 PLN
Liczba pokoi1 Powierzchnia135 m2 Cena za m250 PLN Piętro1 Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.