Zgłoś $ Wyceń
0
Lokal do wynajęcia: Warszawa
7 200 PLN pokoje | 73.20 m2 | 98 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa ul. Herbu Korczak
7 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi Powierzchnia73.20 m2 Cena za m298 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Herbu Korczak
Lokal do wynajęcia wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi Powierzchnia73.20 m2 Cena za m298 PLN Piętro Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.