Lokal do wynajęcia: Warszawa
19 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiertnicza
7 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ksawerów
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tyniecka
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Różana
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.98 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sułkowicka
12 000 PLN
pokoje
| 133.58 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Polski Walczącej