Mieszkanie do wynajęcia: Katowice
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.90 m2
Cena za m2
36 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Ułańska
2 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Kijowska
1 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.70 m2
Cena za m2
40 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka pl. Plac Grunwaldzki
750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
75 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. ks. Franciszka Ścigały
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
44.26 m2
Cena za m2
34 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Krzywa
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.59 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Panewniki ul. Panewnicka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.63 m2
Cena za m2
98 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Olimpijska
2 700 PLN
3 pokoje
| 59.70 m2
| 45 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Bolesława Chrobrego
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.70 m2
Cena za m2
45 PLN
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
48 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Nikiszowiec ul. Szopienicka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
64 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Raciborska
800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
80 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Załęże ul. Wincentego Janasa
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
37 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Jaworowa
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.95 m2
Cena za m2
35 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Giszowiec ul. Gościnna
2 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.35 m2
Cena za m2
52 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Słoneczna
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.77 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Wierzbowa
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
46 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąb ul. Johna Baildona
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.09 m2
Cena za m2
63 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia
1 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.50 m2
Cena za m2
51 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Powstańców
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
42 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Bronisławy
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.53 m2
Cena za m2
54 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Mikołowska
2 790 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 70 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Henryka Mikołaja Góreckiego