Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie do wynajęcia: Kraków
2 000 PLN 2 pokoje | 34.12 m2 | 59 PLN/m2 MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Emilii Plater
2 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia34.12 m2 Cena za m259 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Emilii Plater
Mieszkanie do wynajęcia wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia34.12 m2 Cena za m259 PLN Piętro3 Rok budowy2016
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.