Mieszkanie do wynajęcia: Łódź
1 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.60 m2
Cena za m2
52 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Traktorowa
1 700 PLN
2 pokoje
| 53.24 m2
| 32 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.24 m2
Cena za m2
32 PLN
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.33 m2
Cena za m2
50 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Aleksandra Zelwerowicza
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew al. marsz. Józefa Piłsudskiego
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.55 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kosmonautów
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.37 m2
Cena za m2
59 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Srebrzyńska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.42 m2
Cena za m2
40 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. Retkińska
1 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.83 m2
Cena za m2
54 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Piwna
2 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
2 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31.02 m2
Cena za m2
82 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście al. Tadeusza Kościuszki
1 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.85 m2
Cena za m2
38 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Gdańska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.07 m2
Cena za m2
47 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Nowa
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.68 m2
Cena za m2
30 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
1 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.24 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Tadeusza Rejtana
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.22 m2
Cena za m2
37 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wileńska