Mieszkanie do wynajęcia: Poznań
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Matejki
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Józefa Sowińskiego
1 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
61 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Rynarzewska
2 600 PLN
2 pokoje
| 44.69 m2
| 58 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Mariana Smoluchowskiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.69 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Mariana Smoluchowskiego
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.44 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Smardzewska
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.43 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Marcelińska
2 770 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Promienista
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Janusza Meissnera