Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa
2 600 PLN 2 pokoje | 26.70 m2 | 97 PLN/m2 MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
2 600 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia26.70 m2 Cena za m297 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
Mieszkanie do wynajęcia wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia26.70 m2 Cena za m297 PLN Piętro7 Rok budowy
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.