Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa
2 200 PLN 1 pokoje | 32.3 m2 | 68 PLN/m2 Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
2 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi1 Powierzchnia32.3 m2 Cena za m268 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
Mieszkanie do wynajęcia wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi1 Powierzchnia32.3 m2 Cena za m268 PLN Piętro4 Rok budowy1999
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.