Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Grójecka
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowogrodzka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127.76 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Włodarzewska
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
6 000 PLN
3 pokoje
| 102.20 m2
| 59 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szybka
3 000 PLN
2 pokoje
| 48.51 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.51 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
16 m2
Cena za m2
138 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka