Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa
3 300 PLN
2 pokoje
| 56.65 m2
| 58 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. św. Franciszka Salezego
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.65 m2
Cena za m2
58 PLN
2 790 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.99 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
7 000 PLN
3 pokoje
| 85 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Marszałkowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
6 900 PLN
3 pokoje
| 82.82 m2
| 83 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wspólna
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.82 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wspólna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowolipki
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.70 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Pańska
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Litewska
5 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Radna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.76 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nalewki
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
107 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Złota
3 500 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 95 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
10 500 PLN
3 pokoje
| 98.75 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe al. Aleja Róż
10 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.75 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe al. Aleja Róż
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
10 000 PLN
3 pokoje
| 78 m2
| 128 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Czerniakowska
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
128 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Czerniakowska
8 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Dobra
13 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
99 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Piękna
3 500 PLN
3 pokoje
| 45.96 m2
| 76 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.96 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
25 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska