Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łabiszyńska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Wyspowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Chodecka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
4 500 PLN
3 pokoje
| 81 m2
| 56 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy ul. św. Wincentego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
56 PLN
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Mroźna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Remontowa
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.91 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka