Mieszkanie do wynajęcia: Warszawa
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
4 000 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 81 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
81 PLN
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.10 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.65 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Hanki Czaki
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera