Warszawa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Alternatywy
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Josepha Conrada
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.30 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.06 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.95 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
5 745 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Marina Mokotów
7 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ksawerów
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowolipki
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.40 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łabiszyńska
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.70 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Grójecka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rzodkiewki
3 800 PLN
2 pokoje
| 48.80 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
2 499 PLN
1 pokoje
| 32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
78 PLN
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
140 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Pańska
4 000 PLN
2 pokoje
| 64.31 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Stanisława Kostki Potockiego