Warszawa
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Łabiszyńska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
25 484 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
849.47 m2
Cena za m2
30 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Utrata ul. Łubinowa
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Wyspowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Chodecka
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
183.72 m2
Cena za m2
49 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Oliwska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
507.50 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Franciszka Groëra
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Młodzieńcza
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
41 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
2 145 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. św. Jacka Odrowąża
715 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
13 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. św. Jacka Odrowąża
4 500 PLN
3 pokoje
| 81 m2
| 56 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy ul. św. Wincentego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
56 PLN
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Mroźna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Remontowa
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.91 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka