Oferty nieruchomości z tagiem balkon
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.90 m2
Cena za m2
9 299 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Osiedle Leśne
520 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.28 m2
Cena za m2
8 492 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Bednarska
755 000 PLN
2 pokoje
| 50 m2
| 15 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Mordechaja Anielewicza
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
15 100 PLN
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
269.50 m2
Cena za m2
3 562 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Żabia
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.46 m2
Cena za m2
9 889 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wileńska
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 98.28 m2
| 11 193 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.28 m2
Cena za m2
11 193 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.40 m2
Cena za m2
19 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Opaczewska
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
13 686 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Jana Husa
880 000 PLN
2 pokoje
| 45 m2
| 19 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Jagiellońska
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
19 556 PLN
2 970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
285 m2
Cena za m2
10 421 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Polna
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 82.18 m2
| 13 385 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.18 m2
Cena za m2
13 385 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Przyjaźni
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.41 m2
Cena za m2
10 099 PLN
ŚLĄSKIE Bielsko-Biała ul. Browarna
4 000 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 81 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
81 PLN
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Darwina
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
12 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Wileńska
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.54 m2
Cena za m2
29 995 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188.30 m2
Cena za m2
10 351 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Zawada
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
4 833 PLN
ŚLĄSKIE Ruda Śląska Halemba ul. Energetyków
1 156 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
29 641 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Kolejowa
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.93 m2
Cena za m2
50 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Lisia
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.20 m2
Cena za m2
10 268 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jeżycka
balkon
balkon
Pokaż więcejmniej