Oferty nieruchomości z tagiem balkon
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
7 715 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Folwark
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187 m2
Cena za m2
4 679 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski Kałuże ul. Wodociągowa
648 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 787 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Przejezdna
1 035 000 PLN
2 pokoje
| 56.31 m2
| 18 380 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ludwika Kondratowicza
1 035 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.31 m2
Cena za m2
18 380 PLN
2 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.42 m2
Cena za m2
23 854 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski ul. Łąkowa
730 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
599 000 PLN
2 pokoje
| 43.30 m2
| 13 834 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
13 834 PLN
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
15 667 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Winogrady
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.24 m2
Cena za m2
12 825 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Lecha Falandysza
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
16 354 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Pańska
5 288 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
400.80 m2
Cena za m2
13 194 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
688 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.50 m2
Cena za m2
8 769 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.
1 076 000 PLN
2 pokoje
| 48 m2
| 22 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Emiliana Konopczyńskiego
1 076 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
22 417 PLN
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
321 m2
Cena za m2
15 265 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Rogi ul. Babiego Lata
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
235 m2
Cena za m2
27 655 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Wiedeńska
599 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 11 519 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
11 519 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
105.91 m2
Cena za m2
3 021 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski Zielona ul. Jagodowa
915 000 PLN
2 pokoje
| 47.30 m2
| 19 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.30 m2
Cena za m2
19 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
2 333 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski ul. Leśna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Piastów
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
5 134 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Kryształowa
1 400 000 PLN
6 pokoje
| 181.10 m2
| 7 731 PLN/m2
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ignacego Daszyńskiego
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
181.10 m2
Cena za m2
7 731 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Ignacego Daszyńskiego
balkon
balkon
Pokaż więcejmniej