Oferty:
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
156.50 m2
Cena za m2
6 709 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki
2 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
9 870 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Krańcowa
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
7 521 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Dożynkowa
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
358 m2
Cena za m2
3 070 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kościelna
16 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
30
Powierzchnia
1700 m2
Cena za m2
9 999 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
116.40 m2
Cena za m2
7 990 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Szkolna
4 400 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.06 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Piknikowa
1 900 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
6 333 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dołowa