Oferty:
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
149.79 m2
Cena za m2
15 689 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
9 158 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów ul. Pastuszków
2 226 000 PLN
5 pokoje
| 171.20 m2
| 13 002 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wilków Morskich
2 226 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
171.20 m2
Cena za m2
13 002 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wilków Morskich
PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
92.99 m2
Cena za m2
PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
222.88 m2
Cena za m2
1 884 PLN
ŚLĄSKIE zawierciański ul. Fiołkowa
5 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
16 147 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Olchy
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
2 333 PLN
PODLASKIE sejneński
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
11 786 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Willowa
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
161.42 m2
Cena za m2
5 266 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
649 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
280.27 m2
Cena za m2
2 317 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
181 m2
Cena za m2
4 746 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jesionowa
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
99.90 m2
Cena za m2
8 499 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
1 795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
5 439 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
9 313 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Julianowska
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
177.88 m2
Cena za m2
11 238 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Borowiecka
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
177.88 m2
Cena za m2
11 238 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Borowiecka
2 244 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
258 m2
Cena za m2
8 700 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Gliniecka
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
325.50 m2
Cena za m2
4 912 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Wesoła
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
138 m2
Cena za m2
4 783 PLN
MAŁOPOLSKIE proszowicki
890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
168.62 m2
Cena za m2
5 278 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
10 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
1000 m2
Cena za m2
10 700 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
328 m2
Cena za m2
3 655 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin