Oferty:
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
3 933 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Połaniecka
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
257 m2
Cena za m2
5 837 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Radziwoja
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
244 m2
Cena za m2
7 336 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Nowa
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
296 m2
Cena za m2
20 270 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.12 m2
Cena za m2
11 736 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Kani
989 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
191.92 m2
Cena za m2
5 153 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Gliniana
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83 m2
Cena za m2
8 313 PLN
ŁÓDZKIE łódzki wschodni ul. Tuszyńska
399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
4 000 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
364 m2
Cena za m2
5 907 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
490 m2
Cena za m2
6 531 PLN
LUBELSKIE bialski
2 900 000 PLN
5 pokoje
| 224 m2
| 12 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. księdza Bernarda Jarzębskiego
2 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
12 946 PLN
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
8 792 PLN
WIELKOPOLSKIE obornicki ul. Żernicka
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Wołoska
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
7 875 PLN
WIELKOPOLSKIE średzki ul. Kórnicka
1 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
5 286 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski ul. Dziołki
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
6 658 PLN
PODKARPACKIE krośnieński ul. Podmiejska
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
4 160 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski
1 146 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
11 460 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
164 m2
Cena za m2
7 287 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Promyka
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
2 674 PLN
ŁÓDZKIE skierniewicki
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
5 613 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Mokra
1 399 000 PLN
5 pokoje
| 153 m2
| 9 144 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Generała Władysława Andersa
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153 m2
Cena za m2
9 144 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Generała Władysława Andersa