Oferty:
26 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
750 m2
Cena za m2
36 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
5 238 PLN
MAŁOPOLSKIE nowotarski
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
141 m2
Cena za m2
5 170 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Rajska
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
5 000 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Węgorzewska
2 171 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
170.50 m2
Cena za m2
12 733 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Szeligowska
2 170 000 PLN
4 pokoje
| 184 m2
| 11 793 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Szeligowska
2 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
184 m2
Cena za m2
11 793 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Szeligowska
4 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
391.61 m2
Cena za m2
11 744 PLN
MAŁOPOLSKIE tatrzański ul. Stary Bór
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
219.48 m2
Cena za m2
5 012 PLN
WIELKOPOLSKIE wągrowiecki
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
8 327 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
1 900 000 PLN
4 pokoje
| 150 m2
| 12 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Kasztanowa
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
12 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Kasztanowa
885 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.60 m2
Cena za m2
7 790 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Józefa Wybickiego
3 750 000 PLN
7 pokoje
| 363.19 m2
| 10 325 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Kolejarska
3 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
363.19 m2
Cena za m2
10 325 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Kolejarska
1 395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.86 m2
Cena za m2
9 309 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Przylaszczkowa
295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
3 782 PLN
MAZOWIECKIE wyszkowski ul. Sosnowa
2 499 000 PLN
5 pokoje
| 188 m2
| 13 293 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
13 293 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
239.60 m2
Cena za m2
5 843 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Ogrodowa
1 097 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.84 m2
Cena za m2
12 076 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Bierna
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.40 m2
Cena za m2
9 449 PLN
MAZOWIECKIE płoński
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
7 111 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Żołędziowa
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
8 491 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
3 009 PLN
LUBUSKIE wschowski ul. Wrzosowa
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
414 m2
Cena za m2
3 116 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Bolesława Limanowskiego
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
9 557 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański