Oferty:
4 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
415.30 m2
Cena za m2
11 799 PLN
POMORSKIE gdański
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
4 150 PLN
MAZOWIECKIE płocki ul. Wierzbowa
1 585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
6 340 PLN
LUBUSKIE krośnieński ul. Kosynierów
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
299.91 m2
Cena za m2
8 636 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński Klonowa
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
174 m2
Cena za m2
7 184 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Cicha
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
174 m2
Cena za m2
7 184 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Cicha
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
2 318 PLN
MAZOWIECKIE grójecki
6 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
19 997 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Dźwigowa
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
430 m2
Cena za m2
5 000 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Topolowa
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
3 680 PLN
WIELKOPOLSKIE międzychodzki ul. Kwiatowa
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
213 m2
Cena za m2
4 272 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Strzeszyńska
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
7 314 PLN
PODKARPACKIE rzeszowski
1 230 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117.78 m2
Cena za m2
10 443 PLN
ŁÓDZKIE zgierski
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
136 m2
Cena za m2
3 301 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski
1 970 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
373 m2
Cena za m2
5 282 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Władysława Sikorskiego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
4 566 PLN
KUJAWSKO-POMORSKIE toruński ul. 3 Maja
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
351 m2
Cena za m2
3 276 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Brzezińska
1 990 000 PLN
8 pokoje
| 260 m2
| 7 654 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
7 654 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Włodzimierza Tetmajera
950 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
131.43 m2
Cena za m2
7 231 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Wielkopolska
1 099 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
3 233 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stoki ul. Dunajec
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
10 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
6 421 PLN
ŁÓDZKIE łaski ul. Józefa Hallera