Oferty:
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
1 329 PLN
DOLNOŚLĄSKIE świdnicki
1 599 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 000 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Tadeusza Gajcego
8 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
22 250 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Długa
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
268.40 m2
Cena za m2
2 977 PLN
LUBUSKIE świebodziński ul. Konarskiego
369 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
4 100 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Wschodnia
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. 11 Listopada
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140.41 m2
Cena za m2
10 612 PLN
LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki ul. Jasna
10 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
650 m2
Cena za m2
16 769 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
1 199 000 PLN
5 pokoje
| 165 m2
| 7 267 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Biskupa Józefa Hollaka
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
7 267 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Biskupa Józefa Hollaka
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
8 814 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
2 619 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
1 749 000 PLN
5 pokoje
| 121.85 m2
| 14 354 PLN/m2
MAZOWIECKIE płoński ul. Stanisława Mikołajczyka
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.85 m2
Cena za m2
14 354 PLN
MAZOWIECKIE płoński ul. Stanisława Mikołajczyka
498 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
409 m2
Cena za m2
1 218 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Zofii Nałkowskiej
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
3 327 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski ul. Starowiejska
1 880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
18
Powierzchnia
404 m2
Cena za m2
4 653 PLN
PODKARPACKIE Krosno ul. Żniwna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
4 732 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Mała
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
5 213 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nowe Osiedle
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
176 m2
Cena za m2
3 807 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski
1 499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
193.59 m2
Cena za m2
7 748 PLN
MAŁOPOLSKIE wadowicki ul. Oświęcimska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.60 m2
Cena za m2
6 729 PLN
LUBUSKIE nowosolski