Oferty:
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
18 706 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Jeleniogórska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
3 056 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki Babiak ul. Babiak
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
176 m2
Cena za m2
6 813 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Mahoniowa
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
6 186 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Mahoniowa
1 900 000 PLN
4 pokoje
| 275 m2
| 6 909 PLN/m2
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Jana Skrowaczewskiego
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
275 m2
Cena za m2
6 909 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Jana Skrowaczewskiego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
17 105 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Sosnowa
110 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
1 930 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki ul. Nadrzecze
2 798 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
374 m2
Cena za m2
7 483 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
4 327 PLN
MAZOWIECKIE grójecki ul. Lewiczyńska
679 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
210.80 m2
Cena za m2
3 223 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
396.90 m2
Cena za m2
5 669 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
35 PLN
POMORSKIE gdański ul. Mokra
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
566 m2
Cena za m2
6 166 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Zaczarowanej Róży
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
255.16 m2
Cena za m2
4 997 PLN
MAŁOPOLSKIE limanowski
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
509 m2
Cena za m2
4 912 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Chylice ul. Przejazd
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
526.50 m2
Cena za m2
10 256 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Okrężna
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
335 m2
Cena za m2
7 463 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Podlesie ul. Nagietek
7 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
14 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ikara
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
17 113 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Polna
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
9 934 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Pogodna
2 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
267 m2
Cena za m2
10 075 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Dobra
3 150 000 EUR
wyłączność 
Liczba pokoi
14
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
2 625 EUR
DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki ul. Górne Miasto
3 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
9 067 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Podmokła