Oferty:
4 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
201.96 m2
Cena za m2
22 777 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
14
Powierzchnia
405 m2
Cena za m2
4 173 PLN
POMORSKIE pucki ul. Sosnowa
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
201.96 m2
Cena za m2
9 853 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski Zgoń
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
286.92 m2
Cena za m2
3 830 PLN
POMORSKIE chojnicki ul. Dębowa
990 000 PLN
4 pokoje
| 93.20 m2
| 10 622 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Białych Brzóz
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.20 m2
Cena za m2
10 622 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Białych Brzóz
3 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
530 m2
Cena za m2
5 981 PLN
MAZOWIECKIE legionowski
993 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
158 m2
Cena za m2
6 285 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 538 PLN
WIELKOPOLSKIE koniński Ostrowy
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
237.10 m2
Cena za m2
6 959 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Weteranów
1 579 998 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
357.80 m2
Cena za m2
4 416 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Zaciszna
1 749 000 PLN
6 pokoje
| 200 m2
| 8 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
184.70 m2
Cena za m2
9 199 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
129.08 m2
Cena za m2
4 253 PLN
WIELKOPOLSKIE średzki ul. Górki
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
4 541 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Swarzędzka
1 140 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
157 m2
Cena za m2
7 261 PLN
DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki ul. Szkolna
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
3 967 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski
4 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
416 m2
Cena za m2
10 096 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
8 636 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rokietnicka
1 799 680 PLN
5 pokoje
| 256 m2
| 7 030 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
1 799 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
256 m2
Cena za m2
7 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Jana Pawła II
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
8 636 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Rokietnicka
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
93.46 m2
Cena za m2
12 829 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Smochowice
2 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
525 m2
Cena za m2
5 524 PLN
LUBELSKIE włodawski ul. Turystyczna