Dom na sprzedaż: Mokotów
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
7 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
14 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ikara
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 995 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 8 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
1 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
8 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
Szukasz Dom własnych czterech kątów, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę czy lokalu usługowego do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i opłacalne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej pasujące propozycje nieruchomości, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną, pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o sprawny i bezproblemowy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale do sprzedania lub na wynajem najlepsza jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym mieszkaniu, domu, kawałku ziemi, w ofercie agencji Tur Nieruchomości z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: prześledź oferty nieruchomości oraz napisz do nas, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie kwestie związane z nabyciem lub umową najmu.
Napisz do nas !