Dom na sprzedaż: Mokotów
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
7 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
14 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ikara
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
2 199 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 9 163 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
2 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
9 163 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
Szukasz Mieszkania własnego kąta, posiadłości, gruntu czy powierzchni usługowej do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i dobre ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej warte uwagi ogłoszenia mieszkań, domu, gruntu pod zabudowę, pomieszczenia do nabycia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o szybki i bezstresowy przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe do kupienia lub do wynajęcia godna uwagi jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim lokalu mieszkalnym, domu, terenie, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i położeniu czekają na chętnych: przeczytaj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie formalności związane z umową sprzedaży lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!