Dom na sprzedaż: Mokotów
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
7 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
14 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ikara
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
2 199 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 9 163 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
2 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
9 163 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
Szukasz Działka własnego kąta, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i najlepsze ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej pasujące propozycje lokali mieszkalnych, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną, pomieszczenia do nabycia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem oczekiwana jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, obiekcie mieszkalnym, terenie, na naszej stronie na pewno natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, nieruchomościami do sprzedania, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różnorodnym rozmiarze i położeniu czekają na nabywców: sprawdź ogłoszenia nieruchomości oraz napisz do nas, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie kwestie związane z transakcją lub najmem.
Skontaktuj się z nami !