Dom na sprzedaż: Mokotów
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
7 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
14 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ikara
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 995 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 8 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
1 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
8 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, domu, posesji,gruntu rolnego czy powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i najlepsze ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko odszukać najbardziej pasujące oferty apartamentów, domu, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, lokalu usługowego do nabycia lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o ekspresowy i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia wysoka jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim własnym kącie, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości bez wątpienia odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różniącym się rozmiarze i umiejscowieniu czekają na klientów: przejrzyj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym biurem, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie procedury związane z przeniesieniem własności lub najmem.
Napisz do nas !