Dom na sprzedaż: Ursynów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Mieszkania lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy pomieszczenia na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i elastyczne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej atrakcyjne oferty apartamentów, posiadłości, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o błyskawiczny i bezstresowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale do sprzedania lub na wynajem oczekiwana jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, obiekcie mieszkalnym, ogródku działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, domami do nabycia, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różnorodnym powierzchni i ulokowaniu czekają na klientów: przeczytaj informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z umową sprzedaży lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!