Dom na sprzedaż: Ursynów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Dom nieruchomości, budynku mieszkalnego, terenu czy pomieszczenia do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i opłacalne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej pasujące oferty nieruchomości, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę jednorodzinną, pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o ekspresowy i bezproblemowy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale na sprzedaż lub na wynajem wysoka jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, domu, terenie, na stronie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o różnorodnym metrażu i ulokowaniu czekają na chętnych: przeczytaj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a wesprzemy cię w wyborze i zorganizujemy wszystkie formalności związane ze sprzedażą lub najmem.
Zapraszamy do kontaktu !