Dom na sprzedaż: Ursynów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, domu, posesji,gruntu rolnego czy powierzchni usługowej do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i najlepsze ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej warte uwagi ogłoszenia nieruchomości, budynku mieszkalnego, gruntu, lokalu na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o szybki i bezproblemowy przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem najlepsza jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim lokum, domu, terenie działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia natrafisz na coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różnym metrażu i umiejscowieniu czekają na klientów: obejrzyj informacje nieruchomości oraz zadzwoń do nas, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie procedury związane z transakcją lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !