Dom na sprzedaż: Ursynów
2 295 000 PLN
4 pokoje
| 101.44 m2
| 22 624 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Cymbalistów
2 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.44 m2
Cena za m2
22 624 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Cymbalistów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, domu, gruntu pod zabudowę czy powierzchni usługowej na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i opłacalne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej atrakcyjne ogłoszenia apartamentów, domu, gruntu pod zabudowę, powierzchni biurowej do nabycia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdej transakcji
Mieszkania, Domy, Działki, Lokale do sprzedania lub do wynajęcia najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, domu, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różnorodnym powierzchni i ulokowaniu czekają na nabywców: prześledź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym doradcą, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie procedury związane z przeniesieniem własności lub wynajmem.
Zapraszamy do współpracy!